Wybrany wątek opinii

Niedawno była w Polsce "konferencja" mowy nienawiści i nawoływania do mordowania niewinnych Irańczyków. Ten piknik jest naprawdę nie na miejscu. Nie macie za grosz honoru!
(2019.02.26)
Idź przywiąż się do drzewa albo protestuj przeciwko wykonywaniu prac traktorami na polach bo przez to ginie zbyt wiele dżdżownic
(2019.02.26)
Porównujesz niewinnych ludzi do dżdżownic, faszysto?
(2019.02.26)
Co ma piersi do wiatraka?
Żołnierz 2 (2019.02.27)
Powrót do komentarzy