Wybrany wątek opinii
Niedawno była w Polsce "konferencja" mowy nienawiści i nawoływania do mordowania niewinnych Irańczyków. Ten piknik jest naprawdę nie na miejscu. Nie macie za grosz honoru!
Do moderacji
Odpowiedz
5
11
Idź przywiąż się do drzewa albo protestuj przeciwko wykonywaniu prac traktorami na polach bo przez to ginie zbyt wiele dżdżownic
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Porównujesz niewinnych ludzi do dżdżownic, faszysto?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Co ma piersi do wiatraka?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0