UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisowskie machanie szabelką, a jak coś, to 2 tygodnie i po ptokach. Kiedyś już tak było, co nie. A cha, rzad jeszcze dał dyla. pozdrawiam.
Pisowskie machanie szabelką, a jak coś, to 2 tygodnie i po ptokach. Kiedyś już tak było, co nie. A cha, rzad jeszcze dał dyla. pozdrawiam.