UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A świadczenia z MOPS-u to niby z czyjej kasy?Z podatników. To może też społeczeństwo przestanie pobierać zasiłki,500+ itd.

Aso

Anuluj