UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A świadczenia z MOPS-u to niby z czyjej kasy?Z podatników. To może też społeczeństwo przestanie pobierać zasiłki,500+ itd.
Aso
A świadczenia z MOPS-u to niby z czyjej kasy?Z podatników. To może też społeczeństwo przestanie pobierać zasiłki,500+ itd.
Aso