UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bezpartyjna - Zgodzę się, że nie każdemu mogą się podobać. Jednak jesteśmy w Unii i musimy egzekwować jej prawo. O tym zadecydowaliśmy w referendum akcesyjnym, którego wyników nikt nie podważa. Zatrm poczekajmy na decyzje KE. Pozdrawiam :)