UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Bezpartyjna - Zgodzę się, że nie każdemu mogą się podobać. Jednak jesteśmy w Unii i musimy egzekwować jej prawo. O tym zadecydowaliśmy w referendum akcesyjnym, którego wyników nikt nie podważa. Zatrm poczekajmy na decyzje KE. Pozdrawiam :)