UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś Mierzeja to było kilka wysp (nie znacie to poszukajcie w internecie), następnie kilka wieków później, jeden z naszych Królów również planował przekop Mierzei. Cała prawda jest zapisana nim zaczniecie się mądrzyć poczytajcie historie Mierzei. i Polski

elblążanin48