UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I o to chodzi, żeby Rosja była słaba. USA same się już oslabaija od środka i inne kraje rosną, a czas działa na korzyść Polski, bo Polska się bogaci i będzie coraz silniejsza i za 20-30 lat będziemy mieć wystarczajaco silna armię, żeby zablokować Rosję tak jak mały Izrael z ok 8 mln ludności i musimy odzyskać Obwód Kaliningradzki ew podzielić się jego wschodnią częścią z Litwą, żeby zaskarbić sobie ich przyjaźń i sojusz jak kiesys była Rzeczpospolita Obojga Narodów.

Zen