UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niee, słaba Rosja to dla nas błogosławieństwo, bo jesteśmy 2 najsilniejszym krajnem słowiańskim po Rosji i wtedy odzyskamy Kaliningrad, będziemy dzięki temu mieć największe złoża bursztynu na świecie, nowe żyzne ziemie uprawne, złoża ropy o wydajności 2 mln ton ropy rocznie nisko zasiarczonej plus wybrzeże dodatkowe i lasy. Za Jelcyna to dla Polski było najlepiej bo dali mu wódki i podpisał z Polska co Polska chciała. A ich atom przejmą Chiny i Japonia. Jakoś z Ukrainy jak przejęła atom od ZSRR nikt go nie wystrzelił.
Zen