UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żadnej wojenki z Ruskimi nie będzie, jak się nie będą pchać do Polski i innych krajów- proste. Po co napadli na Gruzję i Ukrainę i Czeczenię? Po co chcieli robić zamach stanu w Czarnogórze? Tam ludzie ich nie chcą i nie popierają. A USA pomogło nam w uzyskaniu niepodległości w 1918 roku. Wilson się wstawił za nami a Eskadra Kościuszkowców z Ameryki walczyła z Bolszewikami w 1920.
Zen