UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żadnej wojenki z Ruskimi nie będzie, jak się nie będą pchać do Polski i innych krajów- proste. Po co napadli na Gruzję i Ukrainę i Czeczenię? Po co chcieli robić zamach stanu w Czarnogórze? Tam ludzie ich nie chcą i nie popierają. A USA pomogło nam w uzyskaniu niepodległości w 1918 roku. Wilson się wstawił za nami a Eskadra Kościuszkowców z Ameryki walczyła z Bolszewikami w 1920.

Zen

Anuluj