UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No nasi i NATO trenują w Iraku i Afganistanie i mierzą się z Talibami, którzy pokonali Rosjan, więc to dobry trening. Rosjanie już trenowali w Syrii Wagnerowcy i na filmach pokazali jak wygląda rosyjski atak jak z powietrza USA rozwalili im wszystkie czołgi i pojazdy jak chcieli Wagnerowcy zająć pola naftowe. A Francuzi trenują w Mali i Libii i Syrii też prowadzili działania. Dodatkowo tam mieszka na zachodzie wielu muzułmanów wrogich Rosji jak Czeczeńcy czy opozycja syryjska
Zen