UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To prawda - amerykanie zajumali nam kilkaset ton (?) uranu i opchnęli go Putinowi. .. podobnie jak np. jumają ropę z Iraku. .. więc niech nikt już nie pier. .. .tu o jakichś jankesach - to są zwykli gangsterzy, a my płacimy im characz. Dla nich jesteśmy zwykłym śmieciem, wczoraj roz. .. lili Bliski Wschód, przedwczoraj Ukrainę, (i wciąż Bliski Wschód), dziś Wenezuelę. .. jutro. .. .Polska ?