UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stad, że ZSRR zbankrutował i teraz nie produkuje prawie niczego nowoczesnego, a w kosmosie pojawiły się nowe kraje jak Chiny, Indie, Europa też tam jest nawet Iran ma tam swoje satelity i Polska też już ma swoje satelity w kosmosie. A jak Rosja nie produkuje prawie niczego to skąd ma mieć forsę na badania i rozwój? Już Putin im podniósł wiek emerytalny, na razie ratuje ich ropa, gaz i wegiel,ale jak świat odejdzie od tego na rzecz OZE to co będzie sprzedawać Rosja? PKB Rosji jest równe PKB takiego małego Kraju jak Holandia a gdyby odliczyć od tego ropę i gaz to Polska ma prawie takie samo PKB jak Wielka Rosja.
Zen