UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polacy pójdą tylko trzeba ich uzbroić i teraz są bazy NATO na terenie Polski, więc jak spuszczą rakiety na żołnierzy NATO to i oni odpowiedzą Rosji bo jest ich coraz więcej w Polsce i będzie jeszcze więcej, będzie wieksza armia w Polsce i więcej broni palnej dla Polaków i każdy kto jest Polakiem będzie walczył, a jak nie, to nie jest Polakiem proste będą magazyny uzbrojenia w Polsce i Polacy będą mogli z nich korzystać, a nie czekać na sojusze z Zachodu, w które też niezbyt wierzę, ale Rosja ma też swoich wrogów jak Ukraina, Chiny, Czeczenia, Japonia i tam musi trzymać duże siły, których nie może wysłać tutaj, dlatego jakby nas zaatakowali to tamte kraje też by na Rosję ruszyły odzyskać swoje tereny zwlaszcza Chiny, Ukraina, i Japonia po Kuryle, których ciągle się domaga zwrotu od Rosji.
Zen