UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z I ranem to jest tak: kraj ktoremu powinnismy podziekowac za przyjecie Polakow podczas II wojny swiatowej, do dzisi nikt za to nic nie chcial, teraz Polska ma byc gospodarzem konferencji przeciwko Iranowi???!!! Nawet ich nie zaproszono a chca rozmawiac o nich bez nich. .. Polska sie zgodzila bo jak zwykle usrael grozi roszczeniami i nas szantazuje -taki sojusznik. .. . A Rosja. .. wystarczy wspomniec o rakietach hipersonicznych i ta smieszna przeplacona tarcza = gów. .no!
Rolnikalewmiescie