UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Są też i S300 No i gdzie ten nowy myśliwiec pak 50 jakoś go nie widac ani t14 armata gdzie te czołgi są, własnie w Syrii latają starymi migami 29, Su 27 czy Su 25 i nawet Islamiści im 6 tych samolotów zniszczyli moździerzami ostrzeliwując lotnisko. To gdzie ta ich nowoczesna technika? Prawda Rosjanie mają swoje osiągnięcia i technikę, jednak Zachód jest dużo bardziej zaawansowany. Np w czołgach Leopard II, czołg Leclerc czy brytyjski Challenger II. Samoloty eurofighter typhoon, tornado, grippen, mirage, avia czeska, Harrier, plus samoloty USA państw NATO, to dużo więcej jak ma Rosja w okrętach jest to samo.
Zen