UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po to była, bo Polacy chcieli walczyć o niepodległość i się zemścić na Niemcach dzięki walce i temu, że nigdy się nie poddaliśmy nasz naród przetrwał i pomimo GW i TW mamy teraz swoją Polskę i się ona rozwija i jakoś istnieje, nie jest doskonała, ale mamy swoje państwo wlsneo dzięki walce i odwadze naszych przodków. Powinniśmy to docenić, inni jak Kurdowie czy Palestyńczycy nie mają swojego państwa. To samo Tybet.

Zen