Wybrany wątek opinii

Rosja technologii mieć nie musi (chociaż ma) dostaną od chińczyków. Nasi "sojusznicy" natomiast wypną się na nas (jako to już bywało w historii) pozwolą by Nas zdziesiątkowano zanim wogóle do wojny przystąpią
Abnegat (2019.02.08)
Ma technologie, ale nie każda, dlatego chciała kupić okręty z Francji. Chińczycy im nie dadzą techniki, bo chcą mieć przewagę na Rosja i już ją mają i chcą zagarnąć dla siebie całą Syberię dla bogactw i już tam osiedlają swoich ludzi i Putin już im oddał część terenów. A w Europie nawet same Niemcy Polska i Czechy mają więcej ludności od Rosji, która ma ok 140 mln.
Zen (2019.02.08)
Powrót do komentarzy