A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ARCITECT - nadgorliwosc gorsza od faszyzmu acz kolwiek jakos nastepca hitlera nie zlego w obu tych wyrazach nie widze a na koniec nie wiem czy wiecie od czego jest plac zamkowy w pewnej stolicy ewropa
@Zen - do utrzymywaia kontaktow o chandlowych z innymi krajami wymiany chandlowej jest prezydent i podlegle mu ministerstwa na czele ktorych stoja rosjanie sluzacy w polsce
Zardzewiały interes to ma Putinek między nogami kak wasze rokety dziełajut opasno bolsze wsiech dla luda sowietskobo sojuza jak wzwyrną zanim poleca do góry. One nie letaet. Dezinformacja to fucha Putina, Pieskowa, Miedwiediewa, Lawrowa i Sieczina. A Flota ruska nie odplynie bo tolka u góry malują, a pod spodem siedzi na dnie i dziury ma i kopci żeby była zasłona dymna kak wasz lotniskowiec Kuzniecow co chodzi na pare i wegiel.
A Ty też możesz iść do komsomołu albo do łysenkistów. :D rabotac w polie albo w sowchozie i kolchozie tam raboty mnoga. :) Ty nużen pomoc.
To jest wlasnie propaganda tv, nic nie wie, nic nie rozumie, nie potrafi logicznie wyciagac wnioskow. .. .najgorsze, ze ma wszystko pod reke nie musi zapier. .. lac do biblioteki po wiedze, wie wiecej teraz niz niejeden profesor kiedys, ale dalej ma papkę w mozgu. .. .To jest straszne. ..
Odsylam do niezaleznych rodel, tvnjak widziales sprzedal Polske za jeden artykul, zamiast zglosic do prokuratury info o "lezakach" zapier. .. lil reszte uczciwych rolnikow. .. Kto jest wlascicielem tvn?? usrael. .. i tyle w temacie. ..
zeby ci jeszcze za to placili ale ty to robisz za darmo, czego nie zrozumiem nigdy. ..
Ja jestem rolnikiem i TVN-u i TVP nie oglądam, a TVN od zawsze szkodzili Polsce, nawet jak nie był w rękach USA, a jest to od niedawna, za Walterow też szkodzil, bo rządzili tam komunisci dawni sojusznicy PZPR i ZSRR. A afera mięsna to wiadoma sprawa, że to jakaś ustawka, ale nie USA, bo oni nie mogą tu eksportować ze względu na dodawanie do miesa hormonów jak raktopamina czy hormon wzrostu, ale krajów UE, a Rosja kiedy zniesie embargo na polskie jabłka i mięso, Wola jeść trujce z Brazylii z hormonami i potem wąsy od tego rosną, a ASF też to może być ustawka z Rosji podrzucona. A co do biblioteki to mam u siebie swoją prywatną ponad tysiąc książek i mam co czytać.
Jeszcze żaden z Was nie wytłumaczył, że skoro Rosja jest taka dobra to czemu napadła na Czeczenię i sama sobie bloki wysadziła, żeby wojnę wywołać, Putin agent KGB tak nakazał, szkolony przez tego starego dziadka z KGB, którego niedawno dowiedział w bloku jak Ruska tv pokazywała. Napadł też na Gruzje, Ukraine i chce Rządzić Białorusią, to co się czepia tych krajów, skoro one nie chcą z Ruskimi?
No i Kuzniecow płynie Bystra kak czerepacha szto by choroszo kuril z węgla co biorą z jeziora Aralskiego co Polsce zabrali i tam zatopili za Komuny.
Poniewaz to jest mocarstwo. .. Przynajmniej nie prowadzi permanetnej wojny jak usrael. .. od Korei po Syrię i ukraine.
Taka Wiktoria Nulan (chyba) sama przyznala ze na majdan usa wydalo milard dolarów, blair sam potwierdzil ze nie bylo broni biologicznej w iraku.
Co mamy teraz, ukry w Polsce maja lepiej niz Polacy, ukraina jest podzielona przez oligarchów chodzacych na smyczy usraela a banderowski poroszenko dalej ma fabrykę czekolady w tym znienawidzonym przez ciebie ZSRR:))
Aha, bo zapomniałem a izraelska stacja TVN zamiast zlozyc zawiadomnienie do prokuratury w sprawie lezaków czy zrobic to po cichu otworzyla puszke pandory i teraz uczciwi rolnicy sa zniszeni. .. Wg ciebie to przypadek?? specjalnie chca zniszyz polskiego rolnika, bo maja w tym interes, chca sprzedawac amerykanska wolowine. ..
Takze chlopie opamietaj sie!!!! bo nie ma nic gorszego niz usa-bardziej bym sie sklanial jednak do usrael