UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeszcze żaden z Was nie wytłumaczył, że skoro Rosja jest taka dobra to czemu napadła na Czeczenię i sama sobie bloki wysadziła, żeby wojnę wywołać, Putin agent KGB tak nakazał, szkolony przez tego starego dziadka z KGB, którego niedawno dowiedział w bloku jak Ruska tv pokazywała. Napadł też na Gruzje, Ukraine i chce Rządzić Białorusią, to co się czepia tych krajów, skoro one nie chcą z Ruskimi?
Zen