UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poniewaz to jest mocarstwo. .. Przynajmniej nie prowadzi permanetnej wojny jak usrael. .. od Korei po Syrię i ukraine. Taka Wiktoria Nulan (chyba) sama przyznala ze na majdan usa wydalo milard dolarów, blair sam potwierdzil ze nie bylo broni biologicznej w iraku. Co mamy teraz, ukry w Polsce maja lepiej niz Polacy, ukraina jest podzielona przez oligarchów chodzacych na smyczy usraela a banderowski poroszenko dalej ma fabrykę czekolady w tym znienawidzonym przez ciebie ZSRR:))
odrolnika