UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Aha, bo zapomniałem a izraelska stacja TVN zamiast zlozyc zawiadomnienie do prokuratury w sprawie lezaków czy zrobic to po cichu otworzyla puszke pandory i teraz uczciwi rolnicy sa zniszeni. .. Wg ciebie to przypadek?? specjalnie chca zniszyz polskiego rolnika, bo maja w tym interes, chca sprzedawac amerykanska wolowine. .. Takze chlopie opamietaj sie!!!! bo nie ma nic gorszego niz usa-bardziej bym sie sklanial jednak do usrael
odrolnika