UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poniewaz to jest mocarstwo. .. Przynajmniej nie prowadzi permanetnej wojny jak usrael. .. od Korei po Syrię i ukraine. Taka Wiktoria Nulan (chyba) sama przyznala ze na majdan usa wydalo milard dolarów, blair sam potwierdzil ze nie bylo broni biologicznej w iraku. Co mamy teraz, ukry w Polsce maja lepiej niz Polacy, ukraina jest podzielona przez oligarchów chodzacych na smyczy usraela a banderowski poroszenko dalej ma fabrykę czekolady w tym znienawidzonym przez ciebie ZSRR:))

odrolnika