UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze żaden z Was nie wytłumaczył, że skoro Rosja jest taka dobra to czemu napadła na Czeczenię i sama sobie bloki wysadziła, żeby wojnę wywołać, Putin agent KGB tak nakazał, szkolony przez tego starego dziadka z KGB, którego niedawno dowiedział w bloku jak Ruska tv pokazywała. Napadł też na Gruzje, Ukraine i chce Rządzić Białorusią, to co się czepia tych krajów, skoro one nie chcą z Ruskimi?
Zen