UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dajcie nam temat armii to oplujemy to jadem i wylejemy wiadro pomyj.Wy elblazanie tacy jesteście. Sam diabeł wam nie dogodzi.Potraficie narzekac i zazdrościć. A już wojsko to was szczególnie w oczy kluje.Jest źle nie ma jeszcze gorzej.Jak myślicie że to taki miód to armia cały czas zaprasza w swoje szeregi.Przyjdzcie i posmakujcie tego miodu.Bedzie i obiad za 1.7 i masa innych przywilejów o których macie tak szeroką wiedzę.Ale nie przyjedziecie bo brak wam odwagi .Mocni w gębie jesteście a to żadna siła.

Aso

Anuluj