UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Toć ten Wróblewski jest gorszy od Nowaczyka, bo za kadencji Nowaczyka: został wyremontowany dworzec kolejowy, zostały przywrócone 2 pociągi do Braniewa przez: Młynary, Kolej Nadzalewowa przynajmniej jeździła w sezonie letnim w sobotę i niedzielę oraz w dniu 15 sierpnia. Zostały odbudowane mosty na starówce itp. A Wróblewski co?
ssg43