UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kresowy - Emisja discopolo w publicznych mediach powinna być karana, to po pierwsze. Nie da się słuchać Trójki, pojawiające się co godzina wiadomości powodują odruch bezwarunkowy, że można spaść z krzesła i sobie coś złamać. Nie można za uczestnictwo w wyborach, w głównych programach PR i TVP, odpłacać elektoratowi ich muzyką, kosztem innych, którzy tej muzyki nie trawią, gdyż opłacam obowiązkowy abonament i czuje się oszukiwany. Zlikwidować abonament i wtedy niech gra tam cokolwiek, ja zadowolę się muzyką która lubię, na przykład ze Spotify. Lecz rzetelnie od lat płace (245 zł) rocznie i chcę mieć też coś dla siebie w tym publicznym kołchoźniku. Gdybym nie płacił abonamentu, przeznaczyłbym te pieniądze na porządną muzykę z internetu. Ja pozdrawiam dla odmiany.


Anuluj