UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Toć ten Wróblewski jest gorszy od Nowaczyka, bo za kadencji Nowaczyka: został wyremontowany dworzec kolejowy, zostały przywrócone 2 pociągi do Braniewa przez: Młynary, Kolej Nadzalewowa przynajmniej jeździła w sezonie letnim w sobotę i niedzielę oraz w dniu 15 sierpnia. Zostały odbudowane mosty na starówce itp. A Wróblewski co?
ssg43