UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I co, wy wyborcy macie wasze decyzje przy urnie. Naplucia nie jestescie warci cwoki glosujace. Degradacja miasta przez 5 lat i po miescie. Tzw nowe Tramwaje dziadostwo krotkie,park dolinka amfiteatr sam sie rozleci ,sciezki w parku ze nogi polamac. Ptrzydencie odejdz a nie to prosimy o zawiazanie sie grupy ds referendum. Tak dalej być nie moze, szkoda nas i miasta.