98
18.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To prawda, że przepłynął, ale później były, jak zatrzymanie naszych jednostek SG. Czy jak pisałem wcześniej jachtu Aquarella i innych. Zaraz po wejsciu Polski do UE też zablokowali Zalew na kilka tygodni, potem na 3 lata i port w Elblagu i firmy poniosły milony złotych strat. Straciły kontrahentów i umowy. Do tego duże straty poniosla też Żegluga Gdańska, sprzedali część statków i ucierpiała turystyka. No i są ograniczenia dla jednostek z krajów trzecich.
Gienek (2019.01.21)
https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Blokada-Zalewu-zla-dla-A1-n23706.html
Gienek (2019.01.21)
Puknij się w swój pancerny łeb.
alfik45 (2019.01.21)
Też tak myślę,jest jednak małe "ale".Otóż,z ruskimi jeszcze po dobroci nikt nigdy się nie dogadał.Trochę już chodzę po tym świecie i nie pamiętam takiego faktu.
mm263 (2019.01.21)
Brawo Gienek, nie daj się hejterom, zgadzam się z większością Twoich argumentów, jednakże mam obawy, tak jak ktoś napisał wcześniej, wybory tuż tuż, możliwe jest że decyzje będą na siłę wstrzymywane do tego czasu aby po wyborach nowego rządu wycofać całkowicie projekt. Pisowcy dobrze wiedzą co robią, mają świadomość tego że przegrają i nie jestem pewien czy nie przeciągną tego na swoją korzyść aby zwalić winę na kolejnych rządzących. Dla mnie to bajka taki przekop, jak grzyby po deszczu pojawią się firmy z branży turystycznej, pojawią się nowe zlecenia dla fabryk i nowi kontrahenci. Kartą przetargową na pewno będzie swobodny transport wodny a wpływy z eksportu zaskoczą wszystkich. Firmy w końcu będą mogły podnieść wypłaty i ludzi zacznie przybywać. Może powinniśmy założyć bezstronną partię żeby medialnie popychać do przodu cały temat;) pozdrawiam
wyborca666 (2019.01.24)
Dokładnie, albo jakieś stowarzyszenie optujące za przekopem. To prawda, też mam obawy, że do takiej sytuacji może dojść i 1 bedą zwalać na 2, ala zarowno i 1 i 2 niby popieraja oficjalnie przekop, jesli decydenci nie wykonają tej inwestycji, to mam nadzieję, że ludzie przy urnach wyborczych podziękują tym ludziom.
Gienek (2019.01.24)
Ps. Pozdrawiam serdecznie.
Gienek (2019.01.24)
@Trochę myślący - nawet twój podpis pasuje do twojej wypowiedzi. .. .. TROCHĘ myślący
(2019.02.17)