UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokładnie, albo jakieś stowarzyszenie optujące za przekopem. To prawda, też mam obawy, że do takiej sytuacji może dojść i 1 bedą zwalać na 2, ala zarowno i 1 i 2 niby popieraja oficjalnie przekop, jesli decydenci nie wykonają tej inwestycji, to mam nadzieję, że ludzie przy urnach wyborczych podziękują tym ludziom.
Gienek