UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie, albo jakieś stowarzyszenie optujące za przekopem. To prawda, też mam obawy, że do takiej sytuacji może dojść i 1 bedą zwalać na 2, ala zarowno i 1 i 2 niby popieraja oficjalnie przekop, jesli decydenci nie wykonają tej inwestycji, to mam nadzieję, że ludzie przy urnach wyborczych podziękują tym ludziom.

Gienek

Anuluj