UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo Gienek, nie daj się hejterom, zgadzam się z większością Twoich argumentów, jednakże mam obawy, tak jak ktoś napisał wcześniej, wybory tuż tuż, możliwe jest że decyzje będą na siłę wstrzymywane do tego czasu aby po wyborach nowego rządu wycofać całkowicie projekt. Pisowcy dobrze wiedzą co robią, mają świadomość tego że przegrają i nie jestem pewien czy nie przeciągną tego na swoją korzyść aby zwalić winę na kolejnych rządzących. Dla mnie to bajka taki przekop, jak grzyby po deszczu pojawią się firmy z branży turystycznej, pojawią się nowe zlecenia dla fabryk i nowi kontrahenci. Kartą przetargową na pewno będzie swobodny transport wodny a wpływy z eksportu zaskoczą wszystkich. Firmy w końcu będą mogły podnieść wypłaty i ludzi zacznie przybywać. Może powinniśmy założyć bezstronną partię żeby medialnie popychać do przodu cały temat;) pozdrawiam

wyborca666