Wybrany wątek opinii
Swego czasu przez cieśninę jachtem przepłynął bez problemu Edmund Krasowski. .. .. i nie było żadnych szykan.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
To prawda, że przepłynął, ale później były, jak zatrzymanie naszych jednostek SG. Czy jak pisałem wcześniej jachtu Aquarella i innych. Zaraz po wejsciu Polski do UE też zablokowali Zalew na kilka tygodni, potem na 3 lata i port w Elblagu i firmy poniosły milony złotych strat. Straciły kontrahentów i umowy. Do tego duże straty poniosla też Żegluga Gdańska, sprzedali część statków i ucierpiała turystyka. No i są ograniczenia dla jednostek z krajów trzecich.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Blokada-Zalewu-zla-dla-A1-n23706.html
Do moderacji
Odpowiedz
0
0