UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda, że przepłynął, ale później były, jak zatrzymanie naszych jednostek SG. Czy jak pisałem wcześniej jachtu Aquarella i innych. Zaraz po wejsciu Polski do UE też zablokowali Zalew na kilka tygodni, potem na 3 lata i port w Elblagu i firmy poniosły milony złotych strat. Straciły kontrahentów i umowy. Do tego duże straty poniosla też Żegluga Gdańska, sprzedali część statków i ucierpiała turystyka. No i są ograniczenia dla jednostek z krajów trzecich.

Gienek

Anuluj