UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To prawda, że przepłynął, ale później były, jak zatrzymanie naszych jednostek SG. Czy jak pisałem wcześniej jachtu Aquarella i innych. Zaraz po wejsciu Polski do UE też zablokowali Zalew na kilka tygodni, potem na 3 lata i port w Elblagu i firmy poniosły milony złotych strat. Straciły kontrahentów i umowy. Do tego duże straty poniosla też Żegluga Gdańska, sprzedali część statków i ucierpiała turystyka. No i są ograniczenia dla jednostek z krajów trzecich.
Gienek