44
15.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tamiza to ma co najwyżej mosty. Temidzie baranku
Obiektynieobiekrywny (2019.01.16)
Dębowej ciołku. Nie ma Lidla na Grunwaldzkiej
Obiektynieobiekrywny (2019.01.16)
#eb@ne korporacje :/ tak się kończy cywilizacja. .. witamy w "Nowym Wspaniałym Świecie" !
(2019.01.16)

info

2  
  1
WOLNE SĄDY - Nie były i na pewno jeszcze długo nie będą !!!!! Reformować można, ale cóż, stałe donosy do UE a po drugie wymiana sędziów jest konieczna jak mamy reformować, niestety są nietykalni nawet ci, co kradną, jeżdżą pijani samochodami i ci przekupni !!!!
(2019.01.16)

info

1  
  0
Tu się z Tobą zgadzam tylko nazywanie tej firmy szkodnikiem świadczy tylko o poziomie wiedzy komentujacego. A co do kwestii pracowników to czy nie zastanawia Cię to dlaczego skoro warunki pracy były takie skandaliczne ci ludzie pracowali tam az 10 lat? Przeciez Biedra płaci psie pieniądze, więc co było czynnikiem trzymający tych ludzi w tej pracy?
Stefix (2019.01.16)
Biedronki należy zgłosić do Inspekcji Handlowej czy innych instytucji za bajzel jaki tam panuje. Nie da się przejść bo wszędzie stoją palety z towarem, wyjścia ewakuacyjne i przeciwpożarowe są pozastawiane, jakby wybuchł pożar to ludzie uciekając by się pozadeptywali bo nie ma przejść, wszędzie na podłodze stoi towar na paletach. Czy nie powinna tego skontrolować Straż Pożarna i Inspekcja Handlowa? Już nawet nie wspomnę o tym, że towary stojące na półkach nie mają podanych cen. Stoi jedno a cena zupełnie od czego innego, nie da rady sprawdzić ceny przed zakupem bo bajzel na półkach, a czytniki cen nie działają. Won z biedronką! Wolę robić zakupy w STOKROTCE, przynajmniej to Polski sklep :)
Stokrotka:) (2019.01.16)

info

2  
  0
@Stefix - cebula to ty jesteś bo pewnie masz interesik z biedrą, na to miejsce polskie sklepy ale upadają bo ciasto z chin tansze i tym syfem nas ładują czego bronisz gówna. niech zatrudniają za darmo w tych obozach nie zatrudniają ludzie pracują nie siedzą więc nie rób durni z ludzi. jeżeli nie biedra to w to miejsce byłoby coś innego może lepszego! Druga sprawa ze ludzie w Polsce dają sobie narzucać takie warunki ja np w biedrze. Dla mnie to szok jak te kobiety latają jak pacynki, ale też to ich wina ze po cztery na wielkich sklepach gdzie powinny być minimum po 6 osób. Troche sami sobie winni ale dobrze że sie wreszcie obudzili i walczą. tylko nie rozumiem czemu utajniono sprawe i nic nie wycieka do mediów. Jaką siłe ma biedra że tak chachmęcą?
kriskris (2019.01.16)
@On86 - Do polskich sklepów jeszcze kilka zostało, a pieczywo z milejewa albo innych małych piekarni. Bo Warmińska już wali z chin ciasto kontenerami
kriskris (2019.01.16)
@Jamaleg - Jamaleg, zawsze mam ubaw z kogoś, kto próbując obrażać innych, nie widzi, że sam z siebie robi pośmiewisko :)))))
Cris1980 (2019.01.16)
"Dwa wyroki wydane w dwóch różnych sądach przez dwóch różnych sędziów i to samo uzasadnienie. Kilkanaście stron skopiowanych żywcem - włącznie z literówką i błędami interpunkcyjnymi. W tle walka o 18 mln zł. Prokuratura właśnie wszczęła postępowanie w sprawie sędziego-plagiatora. Do akcji wkracza też rzecznik dyscypliny. " - Wolne Sądy a sędziowie też wolni i niezależni tylko czasami "ułatwiają sobie pracę" na zasadzie kopiuj-wklej.
(2019.01.16)

info

4  
  0