UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Biedronki należy zgłosić do Inspekcji Handlowej czy innych instytucji za bajzel jaki tam panuje. Nie da się przejść bo wszędzie stoją palety z towarem, wyjścia ewakuacyjne i przeciwpożarowe są pozastawiane, jakby wybuchł pożar to ludzie uciekając by się pozadeptywali bo nie ma przejść, wszędzie na podłodze stoi towar na paletach. Czy nie powinna tego skontrolować Straż Pożarna i Inspekcja Handlowa? Już nawet nie wspomnę o tym, że towary stojące na półkach nie mają podanych cen. Stoi jedno a cena zupełnie od czego innego, nie da rady sprawdzić ceny przed zakupem bo bajzel na półkach, a czytniki cen nie działają. Won z biedronką! Wolę robić zakupy w STOKROTCE, przynajmniej to Polski sklep :)
Stokrotka:)