UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
WOLNE SĄDY - Nie były i na pewno jeszcze długo nie będą !!!!! Reformować można, ale cóż, stałe donosy do UE a po drugie wymiana sędziów jest konieczna jak mamy reformować, niestety są nietykalni nawet ci, co kradną, jeżdżą pijani samochodami i ci przekupni !!!!