UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
WOLNE SĄDY - Nie były i na pewno jeszcze długo nie będą !!!!! Reformować można, ale cóż, stałe donosy do UE a po drugie wymiana sędziów jest konieczna jak mamy reformować, niestety są nietykalni nawet ci, co kradną, jeżdżą pijani samochodami i ci przekupni !!!!