UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biedronki należy zgłosić do Inspekcji Handlowej czy innych instytucji za bajzel jaki tam panuje. Nie da się przejść bo wszędzie stoją palety z towarem, wyjścia ewakuacyjne i przeciwpożarowe są pozastawiane, jakby wybuchł pożar to ludzie uciekając by się pozadeptywali bo nie ma przejść, wszędzie na podłodze stoi towar na paletach. Czy nie powinna tego skontrolować Straż Pożarna i Inspekcja Handlowa? Już nawet nie wspomnę o tym, że towary stojące na półkach nie mają podanych cen. Stoi jedno a cena zupełnie od czego innego, nie da rady sprawdzić ceny przed zakupem bo bajzel na półkach, a czytniki cen nie działają. Won z biedronką! Wolę robić zakupy w STOKROTCE, przynajmniej to Polski sklep :)
Stokrotka:)