44
15.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
im więcej biedr = tym większe w mieście bezrobocie. Proste, niestety. Ile jeszcze zostało tutejszych dziedzin życia niesprzedanych global-korpo - 20% -10%? korporacja jest od wyciskania tubylców i zadowolenia akcjonariuszy - kto mądry inaczej tego jeszcze nie rozumie w XXI wieku ??
LekarzEmeryt (2019.01.16)

info

1  
  1
Przegrali bo mieli słabszego prawnika, a nie dla tego że nie mieli racji.
b0ss (2019.01.17)

info

2  
  0
Pip,śmiechu warta instytucja
(2019.01.17)

info

0  
  0
aneta
(2019.02.19)