A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
im więcej biedr = tym większe w mieście bezrobocie. Proste, niestety. Ile jeszcze zostało tutejszych dziedzin życia niesprzedanych global-korpo - 20% -10%? korporacja jest od wyciskania tubylców i zadowolenia akcjonariuszy - kto mądry inaczej tego jeszcze nie rozumie w XXI wieku ??
Przegrali bo mieli słabszego prawnika, a nie dla tego że nie mieli racji.
Pip,śmiechu warta instytucja
aneta