UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu się z Tobą zgadzam tylko nazywanie tej firmy szkodnikiem świadczy tylko o poziomie wiedzy komentujacego. A co do kwestii pracowników to czy nie zastanawia Cię to dlaczego skoro warunki pracy były takie skandaliczne ci ludzie pracowali tam az 10 lat? Przeciez Biedra płaci psie pieniądze, więc co było czynnikiem trzymający tych ludzi w tej pracy?
Stefix