A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na plus trzeba pani Krystynie przypisać, że się odezwała. Reszta Radnych uważa chyba, że ich to nie dotyczy i nie muszą się liczyć z oczekiwaniami wyborców.
Można też na plus przypisać, zatwierdzenie podwyżek wywozu śmieci w wysokości 30 %. Ciekawe, czy mieszkańcy Nad Jarem z Zawady i innych dzielnic miasta są z tego tytułu zadowoleni ? A jeszcze pozostaje sprawa, znalezienia pieniędzy na oczyszczalnię ścieków, nowego źródła ciepła zapewnianego przez Prezydenta miasta itp. itd.
Jak nie w Radzie Nadzorczej to w Radzie Miejskiej, tak wychodzi. Słuszne spostrzeżenie, dlaczego z innego okręgu start, niż znany : jego tematy, ludzie, problemy ? Bo to, że. .rodzina. Prawie każdy ma rodzinę po całym Elblągu. A może było tak, że prawie wiadomym było, że Mikulska nie zrezygnuje z dyrektorowania 18,albo że pójdzie do ratusza. Być tak mogło ?
Ja również uważam, że to duży plus jak radny próbuje odpowiadać na komentarze, także plusik dla Pani Krystyny.