UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Można też na plus przypisać, zatwierdzenie podwyżek wywozu śmieci w wysokości 30 %. Ciekawe, czy mieszkańcy Nad Jarem z Zawady i innych dzielnic miasta są z tego tytułu zadowoleni ? A jeszcze pozostaje sprawa, znalezienia pieniędzy na oczyszczalnię ścieków, nowego źródła ciepła zapewnianego przez Prezydenta miasta itp. itd.
Alecoztego.