UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak nie w Radzie Nadzorczej to w Radzie Miejskiej, tak wychodzi. Słuszne spostrzeżenie, dlaczego z innego okręgu start, niż znany : jego tematy, ludzie, problemy ? Bo to, że. .rodzina. Prawie każdy ma rodzinę po całym Elblągu. A może było tak, że prawie wiadomym było, że Mikulska nie zrezygnuje z dyrektorowania 18,albo że pójdzie do ratusza. Być tak mogło ?

Hmmm......?