UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na plus trzeba pani Krystynie przypisać, że się odezwała. Reszta Radnych uważa chyba, że ich to nie dotyczy i nie muszą się liczyć z oczekiwaniami wyborców.


Anuluj