UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na plus trzeba pani Krystynie przypisać, że się odezwała. Reszta Radnych uważa chyba, że ich to nie dotyczy i nie muszą się liczyć z oczekiwaniami wyborców.
Na plus trzeba pani Krystynie przypisać, że się odezwała. Reszta Radnych uważa chyba, że ich to nie dotyczy i nie muszą się liczyć z oczekiwaniami wyborców.