UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można też na plus przypisać, zatwierdzenie podwyżek wywozu śmieci w wysokości 30 %. Ciekawe, czy mieszkańcy Nad Jarem z Zawady i innych dzielnic miasta są z tego tytułu zadowoleni ? A jeszcze pozostaje sprawa, znalezienia pieniędzy na oczyszczalnię ścieków, nowego źródła ciepła zapewnianego przez Prezydenta miasta itp. itd.
Alecoztego.