UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja również uważam, że to duży plus jak radny próbuje odpowiadać na komentarze, także plusik dla Pani Krystyny.
Ja również uważam, że to duży plus jak radny próbuje odpowiadać na komentarze, także plusik dla Pani Krystyny.