UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tzw. starych Bielanach, w domkach szeregowych po tej stronie Fromborskiej co kościół, niektórzy właściciele też palą byle czym. A przecież tych ludzi akurat stać na opał dobrej jakości. No i może Straż Miejska w końcu wzięła by się za działkowców przy Okrężnej, bo często w weekendy palą śmieci na działkach. Ludzie spacerują, jeżdżą na rowerach, biegają po ścieżce przy Fromborskiej, a zadusić się można od cuchnącego dymu. I gdzie tu zdrowie, pytam?


Anuluj