UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ulica przy samym urzędzie i nie widzą nieboraki, jak patolstwo pali co popadnie. Jeszcze w dzień to węgla wrzucą czy jakie drewno, ale jak już mrok okryje tą dzielnicę nędzy i rozpaczy, zaczyna się smród, jakby się śmietnik palił.

ZamknięteOkna